Volání, SMS a data

Chcete neomezené volání?

Většina tarifů v dnešní době obsahuje neomezené volání. To bereme jako samozřejmost. Co když ale potřebujete pro sebe, svoji rodinu nebo zaměstnance menší objem minut? Žádný problém.

SMS

SMS zprávy už nějakou dobu ustupují různým komunikátorům přes internet, ale stále si drží své místo. Lze tak zařídit neomezené zprávy i u nižších tarifů. Pokud SMS posíláte výjimečně, je možné zařídit to tak, že zaplatíte pouze za skutečně odeslané zprávy.

Volání v týmu je zdarma

Napočítám Vám balíček, který bude vyhovovat objemem minut i cenou. Navíc vzájemné volání mezi čísly ve firmě se nebude odečítat z balíčku a můžete si tak psát i volat zcela neomezeně.

Data

Nejžádanější komoditou v telekomunikacích jsou dnes data. I ta Vám velmi rád nabídnu zcela neomezeně. Bude čistě jen na vás, kolik gigabytů za měsíc vyčerpáte. Nepotřebujete neomezená data? Nastavím Vám balíček na míru Vaší spotřebě.

Pevný internet

Vodafone je jednička v poskytování pevného internetu. Díky akvizici bývalého UPC poskytuje Vodafone nejrychlejší připojení až 1Gbs přes optický kabel.

Připojení optikou až 1Gbs

Gigasíť od Vodafone. Je dostupná hlavně ve velkých městech. Pro ostatní lokality lze zařídit pevný internet přes xDSL kabelové připojení.

Mobilní internet vzduchem

Připojení přes mobilní internet vzduchem. Přesnou možnost připojení Vám sdělím se zasláním nabídky po ověření dostupnosti na vaší adrese.

Získejte pevnou IP adresu

Mimo standardní přípojky internetu vám mohu pomoci nastavit i pevnou IP adresu. Pokud potřebujete vzdálený přístup, například pro kamery nebo jiná zařízení, i tyto služby zahrneme do smlouvy.

Telefony a zařízení

Součástí firemní smlouvy může být i bonus na zařízení. A nemusí se vždycky nutně jednat pouze o mobilní telefon. Bonus můžete čerpat na jakékoliv zařízení z Vodafone nabídky. Například tablet, modem nebo příslušenství.

Čerpejte bonusy kdykoliv

Obrovskou výhodou je, že bonus nemusíte vyčerpat ihned s podepsanou smlouvu, ale můžete si ho vybrat kdykoliv v průběhu trvání smlouvy. Zkrátka až se Vám to skutečně bude hodit.

Více služeb, více odměn

Objem bonusu na zařízení se vždy odvíjí od množství odebraných služeb a sdělím ho se zaslanou nabídkou pro Vaši firmu.

Potřebuje vaše firma jiné specifické služby?

Zahrneme je do nabídky

Kontaktujte mne, společně uděláme průzkum vašich potřeb a dle toho doporučím řešení

Variabilita a znalost všech nejrůznějších nastavení je právě moje know-how

TV

S neomezenými daty v mobilu můžete TV sledovat v telefonu a tabletu kdykoliv a kdekoliv. Po náročném dni si  doma na TV můžete např. HBO pustit až 7 dní zpětně.

Office 365

Využívejte MS Word, Excel a další kancelářské aplikace pro svou celou firmu, a to nejen v kanceláři, ale díky úložišti 1TB i kdekoliv na cestách, sdílení dokumentů během pár vteřin.

EET

Vyberte si licenci dle vašich potřeb, k tomu vám přibalím cestovní tiskárnu a můžete rozvinout své podnikání zcela bez obav.

Monitoring majetku a aut

Váš majetek můžete sledovat kdykoliv přímo z vašeho telefonu přes naší aplikaci Vodafone eDohled, a to nejen v ČR, ale i po celém světě.

SLUŽBY

Šetřete účty za telefon, internet a TV

Znám skvěle komplexní nabídku Vodafone. Umím Vám proto zajistit kompletní služby a najít řešení, která jiní třeba ani nevidí.

Přečtete si, jak pracujeme s vašimi osobními údaji

Mým cílem je, aby vás na cestě k úspěchu telekomunikační služby nebrzdily

a nestály ani o haléř víc, než je nezbytně nutné.