Můj příběh

Všechno v životě je vyjednávání. Nemusíme si nic nalhávat. První rande je vyjednávání. Každá reklama, kterou míjíte na ulici, je vyjednávání. V telekomunikacích můžete být bez starostí a vyjednávání nejlepší nabídky necháte na mě, o vše se postarám.

VIZE

Cíl vyjednávání je vždy jen jeden. Získat pro sebe nebo pro svoji firmu tu nejlepší nabídku

  CHCI NEJLEPŠÍ NABÍDKU  

Šetřete účty za telefon, internet a TV

Vyjednám pro vás osobně nebo pro vaši firmu nejlepší možnou nabídku z portfolia Vodafone

Přečtete si, jak pracujeme s vašimi osobními údaji

Zakládám si na maximální důvěře a upřímnosti k zákazníkovi, vždy ode mě dostanete nejlepší možnou nabídku na "první dobrou". Nakonec reference mých zákazníků a jejich doporučování do dalších firem, je potvrzením proč můj systém práce funguje.

Já o sobě nikdy nebudu tvrdit, že jsem nejlepší obchodník na světě. To rád přenechám jiným. Stojím si ale za tím, že z portfolia Vodafone pro Vás osobně nebo pro celou vaši firmu budu umět vyjednat tu nejlepší možnou nabídku.

Vodafone znám jak své boty 

Druhého března 2010 bylo úterý. Vím to. Byl to první den, kdy jsem začal pro Vodafone pracovat. Kdybych mohl napsat, že jsem od prvního dne zařizoval firemní smlouvy, jednal s živnostníky, úřady, obcemi nebo firmami s desítkami zaměstnanců, bylo by to super. Ale pravda to není.

Začal jsem jako řadový zaměstnanec v call centru. Mé pracovní výsledky přinesly příležitosti posunu ve firmě, od prodejce a školení nových prodejců, až po vedení několika prodejen.

Každá pozice mě připravila na perfektní znalost systémů a tvorbu úspěšných nabídek.

MŮJ CÍL

Věnuji vám maximální čas a úsilí. Zakládám si na upřímnosti a vzájemné důvěře se zákazníky. Jedině tak lze v tomto oboru pracovat dlouhodobě.

Nerozlišuji, zda se jedná o malého živnostníka, který si pod firemní smlouvu vezme jen své nejbližší nebo se jedná o firmu, která má 30 zaměstnanců, a je jasné, že objemem odebraných služeb bude na jiné úrovni.

Mým cílem je, aby vás na cestě k úspěchu telekomunikační služby nebrzdily

a nestály ani o haléř víc, než je nezbytně nutné.